top of page

pi 28. 6.

|

Levoča

Peruánsky šaman Don Julian

Stretnutie s Indiánskym horským šamanom, Donom Julianom z Peru, Cusca

Tickets are not on sale
See other events
Peruánsky šaman Don Julian
Peruánsky šaman Don Julian

Čas a miesto

28. 6. 2024, 17:30 – 19:30

Levoča, Odorica, 054 01 Levoča, Slovakia

Info o podujati

Stretnutie s Indiánskym horským šamanom, Donom Julianom z Peru, Cusca. Máme jedinečnú šancu spoznať krásu a silu duchovna iného kontinentu a kultúry a to u nás na Statku Odorica u Valigurovcov.

Stretnutie s hlavnou témou šamanských vybrácii.

Kedže vychádzajú zo zvukov prírody a jedná sa o vybrácie, ktoré používali všetky prastaré kultúry, tak nám pomáhajú jednak odblokovať a vypustiť z tela všetko, čo do neho nepatrí a potom harmonizujú a vyrovnávajú energie v našom tele.

Prednáška je spojená s ukážkami vybrácií rôznych šamanských nástrojov, aj s odporúčaniami ako vedome dýchať. Don Julian donesie aj nástroje, ktoré vyrába a každý z nás si ich bude môcť vyskúšať. A predstavte si tú nádheru zapadajúceho slnka nad Odoricou, čerstý vzduch a príjemné bytosti okolo.

Don Julian je peruánsky horský šaman s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti harmonizácie tela, mysle a ducha, za sprievodu vibrácií špeciálnych šamanských nástrojov, ako sú rôzne druhy fláut, bubnov, misiek, zvončekov a iných špeciálnych nástrojov. Vibrácie týchto nástrojov harmonizujú ako fyzické, tak mentálne a éterické telá. Zároveň odblokovávajú energetické bloky a rozpúšťajú tzv. ťažkú energiu vo všetkých telách. Používa rôzne techniky a kombinácie nástrojov, meditačné techniky, malé rituály.

Celá prednáška bude prekladaná zo španielčiny vďaka šarmantnej Anne.

Táto prvá návšteva Dona Juliana je len malou ochutnávkou ... ... ...môžme v budúcnosti zorganizovať napr: - výrobu šamanského bubna - šamanské individuálne energetické očisty – diagnostika 1h - kurz šamanských techník 8h - meditáce pre 4 elementy (4 hodinovka)

Sme nesmierne vďační za takúto vzácnu návštevu. Príspevok 15eur/osoba v cene je zahrnutý malý koláčik a čaj/káva

Prosíme o nahlásenie sa vopred na 0948183878 a taktiež o spoločný odvoz od hlavnej cesty o 17:00h. Veríme, že týmto ušetríte vaše autá, a aj prírodu a ruch v lese. Ďakujeme

Share this event

bottom of page