top of page

so 20. 7.

|

Levoča

Zážitkový hravý deň na Statku Odorica

Zázraky sa tvoria, keď sa spojí komunita podobne zmýšľajúcich ľudí a sú ponorení do hry.

Tickets are not on sale
See other events
Zážitkový hravý deň na Statku Odorica
Zážitkový hravý deň na Statku Odorica

Čas a miesto

20. 7. 2024, 13:00 – 18:30

Levoča, Odorica, 054 01 Levoča, Slovakia

Info o podujati

Tak ako polárna žiara je výnimočná, v deň keď sa objavila aj náš hosť Peter Živý prijal pozvanie. Takýto výnimočný bude tento víkend.

Sobota 20.7.2024 13 -15:00 hry 15 -16:30 možnosť vege polievky, prestávka, relax, zdieľanie 16:30 -18:30 hry

Peter Peťo Živý http://www.xn--ivysvet-cxb.com/ Jedinečne - po dlhej dobe na Slovensku a u nás na Statku Odorica u Valigurovcov.

Zážitkový rečník - Sociálny inovátor Kultúrny kreatívec - Lektor Intuitívne pedagogiky v CZ i SK Šíriteľ osvety o majestátnosti Vody Jeho 20+ ročné skúsenosti, vedomosti a prax, ktoré nazbieral po celej Európe bude tento víkend zdieľať s nami. Pretože naša spoločnosť a komunita ho potrebuje.

Sobota 20.7 Zá-ži-tkový workshop - hravý deň pre celú rodinu, áno aj pra/babky a pra/dedkov. Budeme mať jedinečnú možnosť si celú piatkovú teóriu (link na piatkovú prednášku dole) vyskúšať v nádhernom dych-dávajúcom prostredí Odorice pri Levoči. Hravá akcia pre nás a naše deti, pre celé rodiny, páry, individuálnych jednotlivcov ... pre vás, ktorých to volá.

Zázraky sa tvoria, keď sa spojí komunita podobne zmýšľajúcich ľudí a sú ponorení do hry. A to vďaka Peťovmu vedomému nacíteniu sa na prítomný okamih, ktorý sa vytvára v danom čase a priestore.

Cez intuitívnu hru spolu vytvoríme bezpečný priestor, kde neplatí, že kedže sme už dospelí, prestaneme vnímať svet formou hry, pretože sme uz dospeli do bodu dospelosti. V tomto priestore budeme môcť zosadiť masky a staneme sa na tento čas tými, ktorými sme predurčení byť. Slobodní, vnímaví, vedomí, veselí, usmiati, energetickí, voľní, bezstarostní, zdraví a to spolu s našimi deťmi, ktoré takéto prirodzene sú.

A keď nás naše deti uvidia v hre s nimi uveria aj oni, lebo sme uverili my sami. Naše vnútorné dieťa/náš vnútorný zdroj tento víkend potrebuje, aby sme pochopili, že ten plamienok, tá iskra aj napriek každodenným povinnostiam tam ešte tlie ...

Tá žiara o ktorej sa tu píše sa nedá opísať slovami ... treba ju zažiť. Prísť si ju vytvoriť a odniesť v sebe. Pretože cez tento zá-ži-tok sa vie rozprúdiť. A z tohto momentu už vieme precítiť zjemnenie a preteplenie ľudského vnútra a čerpať z toho veľmi dlhú dobu.

Odporúčame zúčastniť sa obidvoch dní. Bude to mať svoj hlbší zmysel. Piatok 19.7 Prednáška o 18:00 10eur/osoba v SNV Sobota 20.7 Zá-ži-tkový workshop 60eur/rodina na Odorici (rodina tj. mama, tato, 1/2/3/4+ deti, mama + babka, alebo tato + dedko atď ... rozumej 2 pokrvní dospelí + deti) - 30 eur jeden dospelý s deťmi

V sobotu Vám ponúkame vodu na pitie, spoločnú vege polievku (dobrovoľný príspevok) alebo možnosť opekačky (vlastnej obživy, ktorú si prineste so sebou medzi 15-16:30). Kto by chcel stanovať a zostať na noc ako bonus volajte.

Pre rezerváciu miest vyplňte formulár, miesta sú limitované max. počet do 15rodín. https://forms.gle/XQQHrFGy4X2a8MVZA

Vaše miesto bude rezervované po vyplatení plnej sumy zvoleného dňa, alebo obidvoch dní Sl. sporitelňa IBAN: SK56 0900 0000 0051 1349 3772 Do poznámky prosím uveďte vaše Priezvisko a číslo dňa 1. alebo 2 alebo 1+2

Potom Vám pošleme bližšie inštrukcie, ako sú cesta z mesta na Odoricu, čo si so sebou doniesť a pod.

Tešíme sa na vás ivona 0948183878 Valigurovci

Share this event

bottom of page